Pri nákupe nad 75 € s DPH máte dopravu kuriérom v rámci SR zdarma.

DISINFEKTO - Balenie: 500 ml

Balenie: 700 ml

2,60  s DPH (2,17  bez DPH)

Na sklade

Facebook
Twitter
Email

DISINFEKTO – Balenie: 500 ml

Dezinfekčný a čistiaci prostriedok Disinfekto v spreji účinne udržuje domácnosť aj iné priestory bakteriálne čisté. Pomáha chrániť umývateľné plochy a predmety pred baktériami aj plesňami. Spoľahlivo dezinfikuje podlahy, kachličky, dvere aj sanitárne zariadenia, v perfektnej čistote zanecháva aj kuchynské vybavenie, vrátane vnútornej časti chladničiek, pracovných plôch, krájačov, nožov a podobne. Čistiaci prípravok Disinfekto nesmie prísť do priameho kontaktu s potravinami. Po jeho použití je potrebné kuchynské náčinie a pracovnú plochu v kuchyni opláchnuť. Je absolútne nezávadný pre neskorší styk umytých plôch s potravinami. Používajte prípravok, ktorý dokonale čistí a zanechá za sebou krásnu kvetinovú vôňu!

Vlastnosti čistiaceho prostriedku Disinfekto z rozprašovačom

  • Dezinfikuje a čistí umývateľné plochy
  • Chráni plochy pred baktériami a plesňami
  • Pri použití v kuchyni je nutné ho opláchnuť vodou
  • Je nezávadný pre neskorší styk umytých plôch s potravinami
  • Jeho použitie je jednoduché a rýchle
  • Má krásnu kvetinovú vôňu

Bezpečnostné opatrenia:

Chráňte pokožku aj oči pred kontaktom s prípravkom. Po použití na kuchynskej pracovnej ploche alebo na kuchynskom náčiní je potrebné po vyčistení prípravok opláchnuť. Je absolútne nezávadný pre neskorší styk umytých plôch s potravinami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím pozorne čítajte informácie na obale.

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Čítať viac.