Pri nákupe nad 75 € s DPH máte dopravu kuriérom v rámci SR zdarma.

Savo dezinfekcia proti plesni s rozprašovačom 500 ml

Obsah: 500ml

2,95  s DPH (2,46  bez DPH)

Na sklade

Facebook
Twitter
Email

SAVO Proti plesniam môžete použiť na rôzne povrchy: steny, keramiku, obklady a škáry, omietky, murivo, kameň, smalt, plasty, akrylátové povrchy, silikón, gumu, nehrdzavejúcu oceľ.

POUŽITIE Sava proti plesni s rozprašovačom

Stlačte bezpečnostnú poistku a súčasne potočte trysku rozprašovača do pracovnej polohy. Po použití poistku vráťte späť do polohy STOP. Niektoré spreje môžu mat červenú BEZPEČNOSTNÚ ZARÁŽKU. V takom prípade pred prvým použitím túto zarážku odstráňte a vyhoďte. Po odstránení je sprej pripravený na použitie.

Nastriekajte rovnomerne zo vzdialenosti 10-15 cm a vyhnite sa prílišnému navlhčeniu povrchu. Opustite miestnosť a nechajte pôsobiť 15-20 minút. Potom opláchnite ošetrené miesto vodou alebo prípravok nechajte zaschnúť. Pleseň pred postrekom neodstraňujte, aby nedošlo k rozptýleniu nebezpečných vírusov. Pri silnom napadnutí postup v prípade potreby zopakujte až potom, keď prípravok opláchnete, alebo necháte zaschnúť.

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Čítať viac.